Head Sõbrad, koolivaheaeg ei ole enam kaugel!  Tasub plaane teha, prognoos koolivaheajaks on talvine ja lumine, lumelisa lubatakse sellel nädalal veelgi ;)

Kuutsemäel, Väike-Munamäel ootavad koolivaheajalisi lumised nõlvad. Kolmes keskuses kokku on üle 3000 meetrit kunstlume ja valgustusega laskumisi. 10 suusalifti, mis neid radu teenindavad, on võimelised mäkke viima kuni 15 000 külastajat tunnis. Kaks nendest on Eestis ainulaadsed tooltõstukid ja kaks linttõstukid, mis sobivad eriti hästi algajatele ning suusaõppeks.Mülemas keskuses on lumepargid ja Kuutsemäel ka funpark – suusa- ja lumelauakrossi rada.

Otepää mäekeskuste lumepargid ja krossiraja on projekteerinud ning ehitanud üks tuntumaid lumeparkide rajajaid maailmas – Schneestern. Sama firma loodud on ka kahe viimase taliolümpia lumepargid.Suusakooli rahvusvahelise litsentsiga instruktorid ootavad suusakooli nii algajaid kui ka edasijõudnud mäesuusatajaid ja lumelaudureid. Seda nii individuaal- kui ka grupiõppesse.Varustuse puudumine pole probleem – suusa ja lumelaulaenutustes jagub piisavalt pidevalt uuendatavat Rossignoli varustust. Tõsisemaid huvilisi ootab lai valik suusa- ja lumelauavarustust ning mäeriideid Kuutsemäe Skishopis. NB! Kuutsemäe suusapoes saab enne ostmist varustust ka testida, et veenduda, milline suusapaar või lumelaud kõige paremini sobib.

Süüa saab Kuutsemäel Kuutse Tõnni trahteris. V-Munamäel on vanematel eriti mugav jälgida võsukeste edusamme Munaka à la carte-resto päikeseterassilt meeliülendavaid maitseelamusi ja tujutõstvaid jooke nautides.

Kõigis kolmes keskuses kehtivad ühised mitmepäevapiletid, mille hinnad algavad 9,98 eurost ühe mäepäeva kohta.*

*Kuni 12-aastase külastaja kümne päeva pileti ühe päeva hind netist ostes.

Tere tulemast lumist ja märeõõmude rohket koolivaheaega veetma!

Kuutsemäe Meeskond