Head Sõbrad,

Rõõm on jätkuvalt teatada, et Kuutsemäe nõlvadel on olud head! Lumekihi paksuseks oleme mõõtnud erinevatel nõlvadel 30-50cm, kohati rohkem isegi. See annab kindluse ka juba koolivaheajaks ja märtsiks, et suusa- ja lauarõõme saaks pikalt nautida! Uuel nädalal ootab ees taas aga pakane! Nädala sees on temperatuurid -5'C, öösel kohati isegi -13'C ning taas lubatakse lumelisa. Suusatada-lauatada saab kõikidel avatud nõlvadel.

Sellel laupäeval on Kuutsemäel aga Kommipommi Perepäev. Kell 12:00 teeme väikestele suusa- ja lauasõpradele tasuta algõppe, edasi juba mõned lõbusad võistlused Kommipommi auhindadele. Täpsemalt saab selle kohta lugeda ja õpetesse registreeruda meie facebooki lehel SIIN

Rossignol Test & Shop pakub jätkuvalt juba märksa mõnusamate hindadega talvekaupu, allahindlused on kohati isegi 50%! Hea uudisena saab testida juba 2023/2024 hooaja varustust ning samuti juba ka tehnilist varustust kohapeal ette tellida.

Tasub tähele panna! Sellel pühapäeval toimub Tartu Maraton ja liiklust on Otepää regioonis ja Kuutsemäe ümber oluliselt rohkem. Üks suusatajate teeninduspunktidest on kohe Kuutsemäele sisse pöörates, lühikese distantsi start aga Arulas. Kindlasti varuge pisut rohkem aega Kuutsemäele saabumisel, võimalusel tulge juba avamiseks ehk 10:00.

Kohtumiseni ja vahvaid mäeelamusi soovides!

Kuutsemäe meeskond