Head mäesportlased,

Kuutsemäe uudised on lumised ja positiivsed! Ilmataadi vingerpussid ei ole nõlvadel suurt kahju teinud, kõikidel avatud nõlvadel lund jagub ning nõlvad on heas korras. Lisaks stabiilsele kunstlume põhjale, tulid ka sademed viimastel päevadel Otepää regioonis alla enam-vähem lumena. Lumelisa lubatakse prognooside järgi veelgi, peamine aga - pakane on tagasi! Pikem prognoos näitab stabiilselt kraade miinuspoolel, seda kuni jaanuari lõpuni, loodetavasti ka veebruaris talveilm jätkub.

Meie päevajuht Sven korraldab laupäeval ja pühapäeval lastele taas lõbusa Kommipommi slaalomi ning aitab ka kõiki suusatesti juures, võtke aga julgelt tal nööbist kinni. Nädalavahetuseks soovitame ka päikeseprillid, või siis vähemalt suusaprillid kaasa võtta 😎

Tuletame meelde, et Kuutsemäe nõlvad on avatud R 11-20 / L 10-19 / 10-18Rossignol Test & Shop annab aga teada, et sellel nädalal saab jälle Rossignoli suuski testida. Kõikidele testijatele aga teeb poe pealik Peeter uskumatult vastupandamatu pakkumise suuskade ostul! ;)  Kogu Rossignoli kaup on aga poes juba soodsamate hindadega -20%, kohati vanemad tooted kuni -50%. Hea võimalusena saab suuski testida ikka enne ostmist. Klikka ja maandud mugavalt online ostu tegemiseks SKISHOP ONLINE POODI.Kuutsemäe Suusakooli instruktorid kutsuvad kõiki jätkuvalt õppima. Meie litsentseeritud ja koolitatud instruktorid aitavad õppes nii algajaid kui ka edasijõudnuid. Kuutsemäe Suusakoolid instruktorid on koolitatud Eesti Suusa- ja Lumelaua Instruktorite Liidu poolt ja omavad vastavat pädevust.  Vabad ajad on täitsa olemas suusa- ja lauaõppesse, tundide broneerimine on online keskkonnas ja seda saab teha SIINKuutsemäe Puhkemajad on vabad ja saadaval rentimiseks nädala sees, kasvõi juba järgmiseks nädalaks. Nädala sees muide soodsamate hindadega kui nädalavahetusel! Rohkem infot ja broneerimine, klikka SIINMäepiletite mugav ostmine (kiipkaardi olemasolul) on muidugi netist. Sellest hooajast on saadaval ka pikema perioodi (kuni 10päeva) mäepiletid, piletid kehtivad Kuutsemäel, Väike-Munamäel ja ka Vimka Mäepargis. Küsi Kuutsemäe kassast või osta NETIST.

Tuletame meelde, et Kuutsemäe ja Väike-Munamäe keskustes kehtib sama mäepilet.

Tere tulemast mäesporti ja lund & päikest ning nõlvu nautima!

Kuutsemäe meeskond.