Head Sõbrad!

Alustuseks rõõmsat ja lumist jõuluaega kõigile!

Päris pikalt on olnud uudistest vaikus, seda põhjusega. Nimelt on meie kodulehe tehniliste lahenduste tööd-uuendused võtnud plaanitust pisut rohkem aega. Küll aga tasapisi loksuvad asjad paika.

Kuutsemäe nõlvad on jätkuvalt lumised, vahepeal küll ilmast tulenevalt pisut udused, aga eks kõrgmäestikus ikka on nii, et mäetippu pole vahepeal näha ;). Avatud nõlvad Kuutsemäel on: Lilleoru mõlemad paralleelnõlvad, Kasemetsa nõlv, Snow Park, Tinnijaagu paralleelnõlv ning Õppenõlv.

Prognoos nädalavahetuseks on aga taas talvine, saabub taas mõõdukas pakane ning laupäevaks lubatakse lausa terve päev päikest!

UUDISENA - TÄNASEST ON SAADAVAL KA PIKEMA PERIOODI (kuni 10 pv) MÄEPILETID MIS KEHTIVAD LISAKS KUUTSEMÄELE JA VÄIKE-MUNAMÄELE KA VIMKA MÄEPARGIS!! Küsi Kuutsemäe kassast või osta netist.

TULETAME MEELDE, ET NOORTEL 13-17 a ON OMA PILET. Otsustasime juba sügisel, et vaatamata üleüldisele hinnatõusule ja inflatsioonile mäepiletite hinnad ei tõuse.

NB ERIHINNAGA VANUSERÜHMADE (lapsed, noored, seeniorid) PILETITE MÜÜK TOIMUB AINULT VANUST TÕENDAVA DOKUMENDI ALUSEL.

 

Kuutsemäegi on avatud 7p nädalas, pühade ajal küll pisut lühendatud graafiku alusel:


24.dets 10-16 


25.dets 11-18


26.dets 11-19


27.dets 11-19


28.dets 11-19


29.dets 11-19


30.dets 11-20


31.dets 11-18


1.jan 12-18


Rossignol Test & Shop annab aga tead uue kauba saabumisest. Tehniline varustus ehk suusad, lauad, saapad ning muidugi 2022/2023 pehme varustus ootab koju viimist. Loomulikult saab suuski testida enne ostmist. Klikka ja maandud Skishop online poodi.

Suusakool ootab aga kõiki õppima mäesuusatamist ja lauatamist. Broneerimine ette on ainult online, seda saab teha SIIN

Tuletame meelde, et Lõuna-Eestis ehk Kuutsemäe ja Munaka keskustes kehtib sama mäepilet!

Tere tulemast mäesporti ja lund ning talve nautima!

Vahvaid jõule!

Kuutsemäe meeskond.