Head Sõbrad,

Alustuseks kõigile vahvat uut aastat ja lumise talve jätku!

KOOLIVAHEAEG JÄKUB KUUTSEMÄEL! NAGU IKKA - KAKS KESKUST = ÜKS MÄEPILET KUUTSEMÄEL JA MUNAKAL!

Vahepealsed soojad vingerpussid ilmataadi poolt on suuremates linnades maa üsna puhtaks sulatanud. Me võime aga kinnitada, et Kuutsemäe nõlvad on jätkuvalt lumised ja valged ning täiesti heas korras suusatamiseks-lauatamiseks. Hea uudis aga pikema prognoosi osas on kolm vahvat asja -  pakane, päike ja ka uuel nädal lumesadu. Loomulikult meie lumemöldrid ei istu käed rüppes ja alustavad pakasega taas lume tootmist, eesmärgiga saada valmis Porikraavi nõlv, pöidlad pihku, anname uudisest kohe märku ;)Tuletame meelde, et sellest hooajast on saadaval ka pikema perioodi (kuni 10päeva) mäepiletid, piletid kehtivad Kuutsemäel, Väike-Munamäel ja ka Vimka Mäepargis. Küsi Kuutsemäe kassast või osta NETIST.

Rossignol Test & Shop annab aga teada nädala teises pooles uue kauba saabumisest. Tehniline varustus ehk suusad, lauad, saapad ning muidugi 2022/2023 pehme varustuse hulk täieneb meie poes. Hea võimalusena saab suuski testida enne ostmist. Klikka ja maandud mugavalt online ostu tegemiseks SKISHOP ONLINE POODI.

Kuutsemäe Suusakool kutsub aga kõiki õppima. Meie litsentseeritud ja koolitatud instruktorid aitava õppes nii algajaid kui ka edasijõudnuid.  Broneerimine on online keskkonnas ja seda saab teha SIINTuletame meelde, et Kuutsemäe ja Väike-Munamäe keskustes kehtib sama mäepilet.

Eile lugesime kokku pisut fakte, 2 keskuse peale ootab mäesportlasi: 11 valgustatud ja kunstlumega nõlva / nõlvade kogupikkus rohkem kui 3000m / 8 suusalifti, sealhulgas 4ne tooltõstuk Munakal & 3ne tooltõstuk Kuutsemäel / 2 lumeparki / suusakool / rendipunkt tava ja eliitvarustusega ning Rossignoli Test & Shop Kuutsemäel.

Tere tulemast mäesporti ja lund, päikest ning talve nautima!

Mõnusat 2023 algust!

Kuutsemäe meeskond.