On jätkuvalt ilus sügis, käib ettevalmistus meie põhihoojaks, loodetavasti on ilmataat meile armuline ja pahad haigused püsivad samuti eemal. Lumekahuritelt on tolm juba pühitud ja lumemöldrid on valmis katma maad lumega kohe, kui stabiilsed külmakraadid saabuvad.

Võtame hetke ja täname kõiki ettevõtteid, spordiklubisid ja kollektiive, kes meid suvel Kuutsemäel tegusana hoidsid. Idüllilist loodust ja linnulaulu on siin kevad-suvisel perioodil äärmiselt tore näha ja kuulata, aga oleme siin siiski selleks, et pakkuda inimestele positiivseid emotsioone.

On rõõm tõdeda, et oleme hinnatud koostööpartner spordiklubidele, kes korduvalt oma spordilaagreid just meil korraldavad ja äärmiselt hea meel on taas elavnemist näha ettevõtete, erinevate kollektiivide seas, seda just suvepäevade võtmes. Ürituste korraldamine on meil veres ja naudime igat hetke kogu protsessis, ning saame suurt energiat tagasi emotsioonidest, mis õnnestunud üritustest tagasi peegeldub.

2023 aasta kalender on ürituste broneerimiseks avatud, andke meile julgelt märku oma ideedest, mõtleme hea meelega kaasa ja anname endast parima, et muuta meil veedetud aeg rõõmsaks ning meeldejäävaks.

Loomulikult võtame aktiivselt vastu juba ka talvepäevade broneeringuid ja kiirematele jagub veel vabu päevi jõuluürituste korraldamiseks. Tõnni trahter ja majutus mahutab ca. 100 külalist, süüa saab hästi ja sauna saab ka ;). PS! Kui 50 liikmelised seltskonnad on vägagi oodatud meie sõsarkesuse Munaka Resto’se, kus kamina praksumise ja mõnusa muusika saatel oma maitsemeeli hellitada saab.

Kuutsemäe info ja broneerimine: fun@kuutsemae.ee / + 372 56 471 197

Munaka Resto info ja broneerimine: resto@munakas.ee / +372 7333701

Peatse kohtumiseni lumistel nõlvadel!

 

Tervitades – Kuutsemäe pere