image00007

Broneeri suusakool

Broneeri suusakool

Enne õppe broneerimist palume kindasti lugeda läbi allpool olev informatsioon. See aitab broneerida õiget õpet ja annab vastused lihtsamatele küsimustele.

Kuigi julgelt võib öelda, et mäest alla liuglemine nii suuskadel kui ka lumelaual on igal juhul tore, lubame Teile, et nauding on veelgi suurem, kui valdate õiget tehnikat ja saate ennast lumel vabalt tunda. Planeerides oma talvepuhkuseks mõeldud ajast osa õppele, veendute peagi selle sammu õigsuses. See on parim viis omandamaks suusa- ja lumelauasõidu nipid ohutult ning kiiresti, et olla valmis kogenud instruktori käe alt väljudes sõidumõnude täierinnaliseks nautimiseks.

Broneerimise juhis

Broneerimiseks valige suusakeskus > soovitud õpe > instruktor > kuupäev > kellaaeg > vormistamine > makse kinnitamine

 

NB! Kalendri valikus tumeda alakriipsuga kuupäevad on vabad, juhul kui vaba kuupäeva ei kuvata, on instruktor juba hõivatud või ei tööta sellel kuupäeval. Uue instruktori valikuks klõpsake programmi alaosas asuvale nupule “tagasi” ja valige uus instruktor.

 

Koolitust on õigus tühistada või muuta tagasimakse võimalusega juhul, kui vastav päring on saadetud SUUSAKOOL@KUUTSEMAE.EE 48 tundi enne koolitust.

 

Õigeks ajaks tühistatud koolituse eest saab raha tagasi pangaülekandega. Vähem kui 48 tundi tühistatud broneeringute tasu ei tagastata.

 

KINNITATUD BRONEERINGU PUHUL SAABUB KLIENDILE KINNITUSKIRI!

neljapäev 20. juun
20.6°C / 9.5°C
reede 21. juun
22.7°C / 10.2°C
laupäev 22. juun
21.1°C / 7.5°C