QCWEBMAJUTUS_SUVI

Puhkemaja

Puhkemaja

Puhkemajas on garanteeritud privaatsus ja mugavused. Sobib hästi seltskonnale või perele pikemaks puhkuseks. Kokku on võimalik valida 8 puhkemaja vahel, mis on 8 kohalised. Saab lisada lisavoodeid (ühe lisavoodi hind üheks ööks on 15€). Puhkemajas on kolm magamistuba ja elutuba, lisaks kööginurk (renoveeritud 2018.a.). Köök sisaldab: induktsioon pliit, nõudepesumasin, külmkapp, 2in1 ahi/mikrolaineahi, veekeetja, presskann, lauanõud. Kõikides puhkemajades on elektrikerisega saun, lisaks muidugi raadio ja TV ning kõigile külastajatele voodipesu. NB! Talvistel pühadel ja nädalavahetustel on puhkemajade broneerimine võimalik alates 2-st ööpäevast. Hind ei sisalda hommikusööki ja LÕPUKORISTUST.

 

Juhul kui külastaja ei soovi ise koristada on võimalik tellida koristus 80€ eest. NB! Lemmikloomad on lubatud lisatasu eest 25€, check-in alates 15:00!

Broneerimistingimused

Broneeringu tegemisel deponeeritakse külastaja sisestatud pangakaardilt ettemaksuna 50% majutuse maksumusest. Juhul kui kontol ei ole piisavalt vahendeid, broneeringut ei kinnitata.  Broneeringu kinnitus saadetakse broneeringu tegija sisestatud e-posti aadressile. Broneerinigu tühistamine:

  • Vähemalt 72 tundi (hiljemalt kella 14.00-ks) enne saabumist tagastatakse 85% ettemaksust.
  • Vähemalt 24 tundi (hilljemalt kella 14.00-ks) enne saabumist tagastatakse 50% ettemaksust.
  • Mitteilmumise korral tagastatakse ettemaksu summa, mis ületab ühe broneeritud öö keskmist maksumust.
  • Võimaluse korral saab broneeringuid vastastikusel kokkuleppel muuta.

 

Gruppidel on võimalik broneerida ka e-kirja teel, kirjutades oma soovist: FUN@KUUTSEMAE.EE

Kohustuslikud koristustööd enne lahkumist

Tingimused

neljapäev 30. mai
26.2°C / 12.8°C
reede 31. mai
26.8°C / 14.2°C
laupäev 01. juun
24.9°C / 14.4°C